Gestas

Proč se ke snížení hmotnosti neužívá tasemnic?

Přece by šlo si je do střev uměle nasadit a po kýženém úbytku váhy je léky vypudit, ne?
ivzez: A co vraždění nenarozených dětí?

Nejlepší odpověď
Iváneček

„Spolknutí tasemnice je extrémně nebezpečné a může mít spoustu nežádoucích účinků a skončit i smrtí. Lidé, kteří chtějí zhubnout, by se měli držet osvědčených metod, jako je omezení jídla a pohyb. Jedna tasemnice navíc nedokáže strávit tolik potravy, aby tím způsobila výrazný rozdíl v hmotnosti člověka.“

Zdroj: http://www.ex­tra.cz/nechut­na-dieta-nebo-silenstvi-americanka-chtela-zhubnout-tak-dobrovolne-spolkla-tasemnici

Další odpovědi
Alesh

asi tolik nežere, aby u superžráčů vyvolala efekt hubnutí

Baromut

V Číně se prý používají 😁

ivzez

Protože nikdo nesmí vědomě
poškozovat něčí zdraví.

_____________­________

Reakce na doplnění otázky:
To už je demagogie, která navíc nesouvisí s původní otázkou.

dudu

To jako míníš vyhánět čerta ďáblem? Tvoje dotazy i názory jsou občas nejen fantas, ale i magorické!

Pruzkumnik

Tasemnice není až tak dobrá na hubnutí, ale mohla by být přínosná lidskému zdraví, víc ve zdroji :D

Zdroj: http://ceskobu­dejovicky.denik­.cz/zpravy_re­gion/vedec-si-nasadil-do-tela-tasemnici-20130621.html