Avatar uživatele
Rokio

Proč se já nemůžu chovat, jak kdybych byl o 15 let mladší, a můj otec ano?

Není to nespravedlivé?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? dudu, Kepler před 2714 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Ano, je to nespravedlivé. Ale otec si to svoje vždycky ospravedlní, vysvětlí a obhájí a nikdo mu za to nedá kartáč. V tom je to kouzlo středního a staršího věku. I já jsem dospěl až tak v šedesáti. Vlastně ani si nejsem moc jistý.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Pokud se zorientujeme v časové ose, pak ty toužíš ťapkat po světě jako pětiletý prcek a tvému otci bys rád umožnil opět vyvádět coby dvacetiletý junák?

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Dokud žiješ u svých rodičů a necháváš se jimi živit
(tvůj měsíční příspěvek nepokrývá celé náklady), musíš
dodržovat jejich pravidla.

To bys ostatně musel i v případě, že bys hradil všechny výdaje,
které s tebou souvisejí – dokud bydlíš v jejich bytě/domě, musíš
se řídit jejich pravidly.

Za nespravedlivé to nepovažuji.
Můžeš se přece odstěhovat a pak se řídit pravidly vlastními.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

obávam sa, že váš otec, podľa toho, čo o ňom stále píšete, zrovna na spravodlivosti nelpí.....ibažeby ste nepísali celú pravdu

ale prečo si myslíte, že vždy ked vám nespravodlivo vyčiní, máte utekať sem, a všetko to písať a pýtať si od nás potvrdenie, že je to nespravodlivé?

ad 1. ak ste taký etický, ako sa chvastáte, vy sám viete, že je to nefér a nás nepotrebujete
ad 2. nie je veľmi slušné stále otravovať okolie (ľudí tu) so svojimi domácimi problémami…a ani raz nežiadať o riešenie, len o ľútosť a chlácholenie
ad 3. ak ste svojprávny a schopný sa o seba postarať, odsťahujte sa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… protože na rozdíl od otce, je vidět, že ty se chováš a myslíš jak malej fakan, kterýmu vezmou hračky …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek