Weirdquestio

Proč se holkám často líbí zpěváci/herci, ale klukům zpěvačky ne?

Protože mužům obecně více záleží na vzhledu, ale ženám spíše na slovech, proto mi to přijde zvláštní.

Edit: Je plno fanynek Justina Biebera, One Direction, ale neslyšel jsem, že by byl nějaký pánský fanklub Seleny Gómez.

Odpovědi
quentos

To bych neřek. Kde jste to sebral? Já měl idoly krásy mezi zpěvačkami odjakživa.

dubraro

Kdes přišla na to, že se klukům zpěvačky nelíbí?
Možná je ale háček v tom, že holkám se líbí herci, kteří jsou starší, než ony. To je normální. Mladým klukům se starší ženy líbit spíš moc nebudou.

marci1

No asi to bude tak, že holky více za zpěváky/herci „šílí“. Nevím proč, ale když vezmeme třeba „Beatles“, „Lunetic“, „Back Street Boys“ ap., tak to tak asi je. Kluci se asi více stydí projevovat svoje sympatie. 🙂

Weirdquestio

@dubraro netvrdím že se klukům zpěvačky nelíbí. Ale jinak ten argument se staršími herci zní logicky.

Weirdquestio

@quentos Jasně muži třeba řeknou kamarádům že se jim líbí nějaká celebrita, ale tím to většinou končí. Ale holky často touží po něčem čeho se dotkl nějaký zpěvák.