Dzejkob

Proč se člověk počurá, když mu někdo při spánku strčí ruku do lavóru s teplou vodou?

Nejlepší odpověď
hanulka11

to jsem ještě neslyšela!!!!!!!!!?­????????
jsem zvědavá na odpovědi

arygnoc-možná kdyby mi položili na pupík 5.000 tak bych se po …blahem , ale ani 10 kačka by nepomohla

Další odpovědi
masakrmen

Díval jsem se na Bořiče mýtů (možná to znáte, běží to na Discovery) a tam to zkoušely. Nic, mýt vyvrácen. Tudíž je to jen táborový výmysl…

Drap

Spíše bych řekl, že se probudí…

dědapetr

Na vojně to zkoušeli a nic se nestalo.Taky to někde slyšeli a výsledek žádný.Tak nevím co je na tom pravdy.

Ponytail

A vy jste se počural?

arygnoc

blbost.

jo, taková desetikačka položená na pupek …

iceT

Já to slyšela o studené vodě,tak nevím,ale je prý možné takto člověku ovlivnit sen.Že když mu přiložíte studené k nohám tak se mu může zdát,že třeba bruslí…

yxcv

Skusil jsem to i s teplou vodou. Řekl bych že stou to bylo rychlejší. Dal jsem tam ruku a zachvilku jsem měl mokré slipy. Šlo to opravdu rychle.

yxcv

Je to možné taky jsem tomu nevěřil. Po strčení ruky do misky s vodou se mě chtělo po chvíli čůrat. Teče to uplně samo není potřeba tlačit.

Levana

mozna je to jako s pustenou vodou, taky vas to nuti jit na zachod..myslim ze mozne to je