Avatar uživatele
Dzejkob

Proč se člověk počurá, když mu někdo při spánku strčí ruku do lavóru s teplou vodou?

Proč se člověk počurá, když mu někdo při spánku strčí ruku do lavóru s teplou vodou?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, dědapetr před 4639 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

to jsem ještě neslyšela!!!!!!!!!?­????????
jsem zvědavá na odpovědi

arygnoc-možná kdyby mi položili na pupík 5.000 tak bych se po …blahem , ale ani 10 kačka by nepomohla

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
masakrmen

Díval jsem se na Bořiče mýtů (možná to znáte, běží to na Discovery) a tam to zkoušely. Nic, mýt vyvrácen. Tudíž je to jen táborový výmysl…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Spíše bych řekl, že se probudí…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Na vojně to zkoušeli a nic se nestalo.Taky to někde slyšeli a výsledek žádný.Tak nevím co je na tom pravdy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ponytail

A vy jste se počural?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

blbost.

jo, taková desetikačka položená na pupek …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Já to slyšela o studené vodě,tak nevím,ale je prý možné takto člověku ovlivnit sen.Že když mu přiložíte studené k nohám tak se mu může zdát,že třeba bruslí…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
yxcv

Skusil jsem to i s teplou vodou. Řekl bych že stou to bylo rychlejší. Dal jsem tam ruku a zachvilku jsem měl mokré slipy. Šlo to opravdu rychle.

před 1192 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
yxcv

Je to možné taky jsem tomu nevěřil. Po strčení ruky do misky s vodou se mě chtělo po chvíli čůrat. Teče to uplně samo není potřeba tlačit.

před 1193 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Levana

mozna je to jako s pustenou vodou, taky vas to nuti jit na zachod..myslim ze mozne to je

před 4332 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí