Nikkol

Proč s námi psi chtějí spát v posteli?

Přestože mají své krásné pelíšky..

Nejlepší odpověď
Ar

Nikkol, protože jim to dovolíme, stačí nahodit ten svůj psí pohled a jeto. Oni vědí jak nás dostat.
No ,lae stejně krásně hřejou ,že.
Nakonec je to i jejich přirozená vlastnost spát u „vůdce smečky“ za kterého nás berou.

Další odpovědi
Hykam

Protože nás mají rádi, vždyť je to člen rodiny a chtějí nám být nablízku 🙂

barnajka

Každý živý tvor se rád přitulí a cítí teplo toho druhýho. možná mu to připomíná časy, kdy byl ještě štěňátko a spolu s bráškama se tulil k mámě. Teď mu toho ztracenýho brášku/ségru holt nahrazuješ ty :) Hledá u tebe pocit bezpečí, to dělá přece i člověk.

Ale nemysli si, ono takový spaní se psem v posteli má svoje výhody i pro nás – nejenom pro toho pejska. Přečti si :))

http://barzoj­.wgz.cz/14-duvodu-proc-spat-se-psy-v

elektrikář

Kamarád mněl psa a večer závodili kdo bude spát v posteli.Když prohrál musel spát na lehátku ten jeho vlčák jej tam nepustil.

majkaLa

Protože je to učíme když pejska uz od štěněte učíme spát v pelíšku tak si nedovolí jít do mojí postele .Já jsem to svého pejska odnaučila tím že jsem si dala jeho pelíšek vedle postele a když chce do postele tak ho dáme dolů ale samozřejmě že lozí i do postele když mu je smutno nebo se bojí o svého pána a o sebe.Když jde pejsek do pelechu tak převážně śi lehají na nohy.Ale to jsem už odpověděla na další otázku :)