Bronzový

Proč s námi psi chtějí spát v posteli?

Přestože mají své krásné pelíšky..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Nikkol, protože jim to dovolíme, stačí nahodit ten svůj psí pohled a jeto. Oni vědí jak nás dostat.
No ,lae stejně krásně hřejou ,že.
Nakonec je to i jejich přirozená vlastnost spát u "vůdce smečky" za kterého nás berou.

Další odpovědi:

Stříbrný

Protože nás mají rádi, vždyť je to člen rodiny a chtějí nám být nablízku :-)

Bronzový

Já bych byl pragmatičtější...

Jde jim o to teplo.

Zlatý

Každý živý tvor se rád přitulí a cítí teplo toho druhýho. možná mu to připomíná časy, kdy byl ještě štěňátko a spolu s bráškama se tulil k mámě. Teď mu toho ztracenýho brášku/ségru holt nahrazuješ ty :) Hledá u tebe pocit bezpečí, to dělá přece i člověk.

Ale nemysli si, ono takový spaní se psem v posteli má svoje výhody i pro nás - nejenom pro toho pejska. Přečti si :))

http://barzoj.wgz.cz/…

Stříbrný

Kamarád mněl psa a večer závodili kdo bude spát v posteli.Když prohrál musel spát na lehátku ten jeho vlčák jej tam nepustil.

Protože je to učíme když pejska uz od štěněte učíme spát v pelíšku tak si nedovolí jít do mojí postele .Já jsem to svého pejska odnaučila tím že jsem si dala jeho pelíšek vedle postele a když chce do postele tak ho dáme dolů ale samozřejmě že lozí i do postele když mu je smutno nebo se bojí o svého pána a o sebe.Když jde pejsek do pelechu tak převážně śi lehají na nohy.Ale to jsem už odpověděla na další otázku :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.