pondělí

Proč otrocky někdo opisuje odpovědi z internetu a tím záměrně dezinformují uživatele?

Nejlepší odpověď
martina1

Nemůžu si jentak poposednout,jinak bych to udělala,protože si asi sedím na vedení a nechápu co myslíte.Jestli vám vadí,že někdo vyhledá odpověď na internetu,tak já v tom nevidím nic špatného.Pokud je odkaz nebo informace z „oficiálních“ stránek a né ze stránek „Zkušenosti mladého kluka“,tak je to kolikrát lepší,než informace typu"Jedna paní povídala".Já osobně jsem ráda,když mi tu někdo najde informaci na netu,protože třeba jsem vůbec nevěděla o servru Wikipedia.

Další odpovědi
led

súhlasím s vami o otrockom opisovaní odpovede z internetu. KĽUDNE JU MOŽNO SKOPÍROVAť. NIE JE DôLEžITÉ ODKIAľ, ALE VÝPOVEDNÁ HODNOTA ODPOVEDE.
Ak je niekto presvedčení o pravdivosti svojej odpovede, nech ju vloží. Veď aj na chybách sa človek učí.
Doplňuji:
aj ja som teraz spravila chybu. miesto – presvedčení má byť správne – presvedčený