zjentek

Proč nikde v médiích nemohu nalézt vyjádření/názor té části ukrajinské populace, která ruskou operaci ve vlasti vítá?

Ti lidé jako by náhle všichni vymřeli.

Odpovědi
Kazatel

Ale jo, jen čteš špatná média. V Rusku o tom píšou jinak.

_Bůh_

Nejspíš je zastřelili osvoboditelé

EKSOT123

Víš jak Ukrajinci zlikvidovali jednoho ze svých vyjednávačů, co vyjednával v Bělorusku hned zkraje konfliktu. Údajně protože dělal špionáž pro Rusy. Jiné zdroje ale psaly, že to bylo pouze proto, že měl trochu jiné, více mírumilovmé názory. I náš fanaticky proukrajinský reportér Zrno popisuje, jak přísná ostraha (domobrana) je po celé Ukrajině, i v těch nejzapadlejších vískách. A že Ukrajina v budoucnu rozhodně nebude země se svobodou projevu, ale bude tam přísný režim. Když toto přiznává reportér i takového zrna, tak je to celkem bez pochyb. Každý má strach, aby nepřišel o kejhák. Také si myslím, že část Ukrajinců i Rusoukrajinců se dalo zlákat vidinou západního životního stylu a říkají si, že ať to dopadne jak dopadne, je to pořád lepší než riskovat likvidaci ukrajinským režimem.

Jiří Bohumil

Ty nevíš, žen jsou to „dezinformace“? Co kdyby jsi začal pochybovat o zprávách „pravdivých“? 😉