hapiky

Proč není škola života povinný předmět?

Nejlepší odpověď
Kepler

Jak to že není? Projdeš si jí, ať už chceš nebo nechceš a je to škola doživotní. Záleží na tobě kolik si z ní odneseš, ale bacha: i když se v ní neznámkuje, můžeš propadnout!

Další odpovědi
Drap

To bys musel vyučovat ty. Jinak to nikdo nesvede. Zkušenost je nepředatelná.

zjentek

Sorry jako, ale co bys dělal celej zbytek života mimo ten předmět? Seš snad mimo vyučování úplně ztracenej? Pak nezoufej, i tací jsou mezi námi ;)

yuko

Co by to byl za zivot, kdybyte vsechno vedel predem povinneho predmetu skola zivota. Nikdo predem nevi, co ho ceka, jak se v te ci one situaci zachova. Nejvice nas nauci rodice, skola a pak sam zivot.

NeNonym

NESMYSLNÁ OTÁZKA!

ŠKOLA přece NEMŮŽE BÝT PŘEDMĚTEM!

Znáš snad nějakou „školu“, která je (povinným) předmětem…?

Obráceně to jde – předměty jsou (standardně) součástí školy.
Ale ŠKOLA že by byla PŘEDMĚTEM? Navíc POVINNÝM…???

Ufff…

Jiří Bohumil

Jako předmět při získávání základního a vyššího vzdělání není, ale je součástí přirozeného celoživotního vzdělávání, které ať chceš, nebo nechceš, probíhá po celou dobu Tvého života. V běžné škole by těžko sehnali učitele, s vhodnou kvalifikací. Zřejmě by to musel být učitel těsně před důchodem, aby měl i on dostatečné schopnosti a zkušenosti, učit takovýto předmět. 🙂

annas

NeNonym,

opět jste nepochopil nadsázku.