Avatar uživatele
anonym

Proc nekteri nejsme schopni zapamatovat si , co jsme komu rikali , a tytez informace opakujeme stejnemu cloveku nekolikr

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? led, anonym, GM, Andělé, Kerberus, hanulka11, dědapetr, Deli před 4653 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Protože jsou lidé kteří když podávají informace nepřemýšlí nad tím komu je podali a tím se stává že je dávají opakovaně.Také ti kteří je podávají úmyslně,aby provokovali.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Andělé

Já už si někdy ani nepamatuju,co jsem komu říkala. A to,co říkají mě,si nepamatuju skoro vůbec. Mě,když někdo řekne drb,má zaručený,že se přijde jen vykecat,protože mě to jednak nezajímá a jednak půlku ztratím ještě v danou chvíli. A tak mě lidé plně důvěřují 😁
Myslím,že zapomínám,protože je na mě nabaleno spousta starostí,často nevím co dřív,myšlenky mi stále někde lítají,mám v hlavě kolotoč,který se snažím dohnat.Někdy se v něm tak zamotám,až mi to na chvíli přestane myslet 🙂 Nejhůře snáším,když na mě děti mluví najednou,přitom máme zrovna fofry a oni jsou stále upovídané. V tu chvíli bych si přála,aby mě odnesli na nějaký čas do zastavárny…
No doufám,že se na mě nechystá Alzhaimr…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
HOMER

Znal jsem holku,která si naopak dobře pamatovala komu co řekla.Ano,dávala si záležet,aby nikomu neřekla tutéž záležitost týkající se módy nebo drahého obleční či jiných cetek znovu.A taky se nikdy nestalo,aby to snad někomu z kolektivu říct zapomněla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
žolik

Jsou dvě možnosti,buť mu to dělá potěšení,nebo zato nemůže,má sklerozu.

Zdroj: žolík

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

to znám takové lidi,
hlavně že ale říkají to samé všem.
Horší je ,když si někdo vymýšlí pak si nepamatuje co komu řekl a…to je mnohem horší

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Taky se mi občas stane, podle mne je to známka počínající sklerózy a dělá mi to starosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

jejda, a stejně to nepomáhá.

asi 1000krát jsem říkal, zahas toho špaka, a stejně ho nechává v popelníku doutnat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Pretože stále na to myslíme a hovoríme to už automaticky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

To nevím. Zrovna švagrové jsem vyprávěla naší dovolenkovou story 2×. Jednou na chalupě – a pak jsem za 3 dny přijela k ní domů a spustím znovu. Když mi to došlo… ☹

Na chalupě bych jí to dvakrát nevyprávěla, ale doma to ještě přeci neslyšela, ne? 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek