Dlostev

Proč nejde zapnout počítač?

Dobrý den, mám problém s počítačem. Po zapnutí se přepne na tabulku „oprava spouštení systému“ a po diagnostice se objeví zpráva že windows nemůže problém vyřešit. Nevíte kde by mohl být problém? Nepíše žadnou chybovou hlášku ani nic podobného

Odpovědi
gecco

Pravděpodobně máš ´nakoplou´ instanci a bude vhodné Win buďto opravit (z istalačky) a nebo – lépe, reinstalovat.
Možná je ale i závada HW…
😉
Vyzkoušej spustit OS odjinud (klidně jiný), třeba nějakou Live distribuci Linuxu…