AShooter

Počítač nejde vypnout

Když dám normálně ve startu vypnout počítač počítač se vypne a znovu zapne. Dělá mi to ať to vypnu jakýmkoli způsobem. Poradíte mi někdo jak se zbavit tohodle problému ?

Odpovědi
huxa

zkusit ho tvrdě vypnout (u PC odpojení od elektřiny, u NTB vyděláním baterky). Znova ho zapnout a zkusit, jestli ještě pořád problém přetrvává

anonym

neděláš náhodou restart?

bolak

Počkej dudu, vypne a znovu zapne, nebo restartuje?

Pokud vypne a znovu zapne (tzn. i když ho vyndáš ze zásuvky a zandáš, tak automaticky naskočí) tak je chyba v power tlačítku.

Pokud se po kliknutí na „vypnout“ PC restartuje, tak je chyba ve windows a zkusil bych to projet checkdiskem. A když nepomůže, tak vyzkoušej ještě program windows doctor, čištění egistrů a defragmentaci. Taky tam můžeš mít červa, ale to bych nechal jako poslední možnost.