Proč nejde ubodat vidlema zombie, kterou jsem předtím zapálil plamenometem ve hře Blood?

Je to jen hra a né realita, takže si tam můžu dělat co chci, tak nevím proč bych nemohl hočící zombie ubodat vidlema, aby dlouho netrpěla, když celá hoří.

Odpovědi
Angelique

Zombie je možné zabít jen useknutím hlavy, nebo jejím ustřelením teda rozstřelením, zombie nemají krev, tedy asi mají ale nemají krevní oběh, proto jim neublíží bodání vidlemi ani do srdce. Pokud by se vidle zabodly do hlavy tak by asi by zombie umřela.