kajaahela

Proč nejde přehrát v PC film vypálený v DVD rekordéru?

Může někdo poradit? Známá nahrává film z Tv na DVD rekordér a pak vypálí na disk. Ale ten vypálený film na disku nejde přehrát v PC. DVD rekordér má LG. Já poradit nevím, jen mě napadlo, jestli jí ten rekordér uzavírá po vypálení disk. Ona ale neví jak to zjistit a případně dodatečně disk uzavřít. Můj Panasonic disk uzavírá automaticky hned.

Nejlepší odpověď
led

Záleží od formátu napalovania včetne finalizovania. Ak jej to nejde, nech použije posledný zúfalý pokus a prečíta si manuál https://www.lg­.com/cz/podpo­ra/manualy