bulík

Proč nejde barevné zobrazení v PC?

Propojil jsem setbox s PC, výstup setbox – scart, vstup PC – s-video.

Odpovědi
gecco

Takto – na dálku, máš:

  1. špatný (nikoli plně zapojený) kabel (konektor) SCART
  2. špatně nastavený výstup STB (můžeš parametry výstupu v nastavení STB ´měnit´?)

Dochy

Chceš koukat na TV na monitoru počítače, chápu dobře? Kromě toho co píše gecco bych se zkusil v tvém TV přehrávači podívat na použitou normu a příp. skusil přepnout. Podle typu normy signálu se používá různé frekvenční pásmo pro přenos barvové informace.