Malvína

Proč nefunguje přehrávání YouTube na pozadí?

Platím si Premium. Zamknu display, je to ok, napíšu zprávu, stále hraje. Ale problém je u Facebooku. Jakmile jej zapnu, hudba se automaticky vypne. Jaký je důvod? Šlo to vždy bez potíží. Je to možnou aktualizací? Hledala jsem informace ve FB skupinách tohoto zaměření a i na Google – nic.
Žít se s tím samozřejmě dá, ale je to dost otravné…

Aktualizace na FB aktuální, totéž u YouTube. Telefon mám iPhone 12 mini, iOS aktuální 15.1 (může mít souvislost).

Díky

Odpovědi
BlueDan

Mám to tak dejme tomu podobně, myslím si že jde o to, když zapneš FB, tak automaticky je připravený spustit nějaké video, které je dole, kde se pak dostaneš, proto ti to vypíná, mně to dělá třeba u hudby v mobile, nedokáže ti to pustit třeba video z galerie a do toho pustit hudbu co posloucháš na pozadí, jedno z toho se zkrátka vypne.

JežíšKristus

Pro přehrávání na pozadí zřejmě potřebujete promítačku.
Nejsem si úplně jistý, zda jsou takové otázky vhodné…

df

Seznamka

Malvína

JK – Nenabídnete mi své pozadí? Promítačku vlastním. Kdyžtak SZ, domluvíme se.

JežíšKristus

Zadarmo ani kuře nehrabe.

Malvína

Zadarmíko by to nebylo, to je jasná věc!