JájsemRaibek

Proč narazila letadla v roce 2001 do budovy WTC?

Letadla napáchala značné škody. Jenže proč nebyla namířena níž nebo přímo na ulici Manhatnu? Dle mého názoru by byla škoda větší. Nikdo přece nemohl dopředu vědět co se stane po nárazu do vrchní části budovy.

Nejlepší odpověď
anonym

Protože to zařídili sami Američani, aby měli důvod buzerovat lidi na letištích a stále více lidí mít pod kontrolou.
Podívej se na toto https://www.y­outube.com/wat­ch?v=6_PFXCiW­gy4
a udělej si obrázek sám.
A pokud Tě to zajímá více, tady máš nějaké dokumenty o tom, kde většina lidí nevěří, že to udělali teroristi
https://www.y­outube.com/re­sults?search_qu­ery=n%C3%A1ra­z+letadel+2001

Další odpovědi
Quimby

No, proč by chtěli trefit letadlem ulici? Na to stačí bomba v dodávce. Já myslím, že to trefili celkem dobře, kdyby mířili níž, tak riskujou, že se trefí do nějaké jíné budovy. Tahle to bohatě stačilo na zničení budov, ikdyby nespadli, tak je stejně budou muset zbořit – díru po letadle asi nikdo neopraví.
Pak je tu samozřejmě i ta druhá, konspirační verze…

Pepa25

IMHO to udělali „zatraceně dobře“ (z jejich pohledu), těžko si představit, že by škoda mohla být větší. Navíc, jak se chceš mezi budovami trefit do paty konkrétní budovy?

KK1

Proto, aby hloupí komunisti mohli věřit konspiračním teoriím.

Caldecott

o hodinu pozdej by prej bylo o ,50000 lidi mrtvych vic :-$

led

Pretože pri svojej veľkosti by sa na ulicu nezmestili a to nehovorím o dopravných zápchach na ulici, všadeprítomným semaforom a policajtom s pokutovými bločkami.

JájsemRaibek

Quimby-no ono stojící auto s bombou není to samé jako naložené letadlo s palivem, které i při pádu „rozdrtí“ větší oblast. Takové auto s bombou má nějaký okruh (podle naložení např. 50–100m), ale padající letadlo s dopřednou rychlostí by drtilo pás, tedy celou ulici včetně domů.

Quimby

Těžko říct, ono mezi těmi vysokými budovami těžko trefíš čistě ulici, spíš bys trefil z boku nějakou budovu. Škody by to udělalo asi víc, ale pokud chci zabíjet lidi, tak je ta dodávka jistější podle mě.
Ty jsou takovej lepší cíl, když to někdě plánovali tak to asi znělo líp, než jen trefit ulici :) Ale přesnu odpověd by ti dali asi jen oni.

JájsemRaibek

bulík-však by nepřistáli, ale prostě by to namířili dolu a bum, bác.

Pepa25

Letadlo nelétá tak, že „to namířím dolů a bum“ 😉 Je potřeba dodržet érodynymické zákony a tak …

bulík

viz Pentagon