Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Proč na TV Samsung, při ovládání klávesnicí Trust Sento Smart, nefunguje touchpad?

Máme dvě TV Samsung UE32J5572-Smart TV. Pro práci na netu jsem k nim zakoupil klávesnici Trust Sento Smart, která je vyrobena přímo pro tyto TV Samsung. Při aktivaci proti jedné funguje klávesnice se všemi funkcemi a bez problémů, u druhé však občas jde a občas zase nejde touchpad a jeho tlačítka. Ale spíše nejde, spustí se pouze vyjímečně-pěkně blbá závada. Ostaní funkce z klávesnice fungují v pořádku. Zkoušel jsem i jiné klávesnice, ale na této TV se inicijuje touchpad nespolehlivě se všemi. Klávesnice tedy fungují v pořádku. Servis se mi nabídl, že toto přezkouší, ale musel bych předmětnou TV zaslat do Ostravy a pak bych byl asi déle bez ní a mám rovněž obavu, aby potom u nich touchpad třeba, jako naschvál, fungoval a na nic by stejně nepřišli, případně aby ještě nevznikly problémy, zásahem do TV, jiné.
Nemáte někdo radu, co by to mohlo být, případně, jestli jste toto nemuseli rovněž řešit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? e1232851@trb, Alet. 02 před 2720 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika