Proč mi nejde pirueta na hoském kole?

Dobrý den, nejde mi jeden trik a za chvíli je vánoční exibice na náměstí, při tréninku jsem si rostrhla kalhotky a lehce jsem si narazila lebku o patník.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Takže naražená lebka? To leccos vysvětluje. Myslela jsem, že jenom troluješ, ale on za to může úraz hlavy.

Další odpovědi
marci1

Jestli to nebude tím, že je hoské. 🙂

Rocker

Na piruety jsou stavěná jiná kola,ne horáky.A kdž máte exhibici,nejspíš vás někdo trénuje,ten ti poradí co děláš špatně,my to tady nemůžeme vidět:-)
A jestli cvičíš piruety bez helmy,tak jsi docela kaskadérka.Já jezdím už přes 20 let a bez helmy bych nevyjel.

anonym

Rocker – toho znám a je fakt bůh…https://w­ww.youtube.com/wat­ch?v=hGZ2ZOnhr5g

anonym

Lamalam – díky za připomínku. už je to lepší.