Matěj54

Proč mi malování nezobrazuje tlačítko „vložit“ ?

Dobrý den, proč mi malování nezobrazuje tlačítko "vložit – importovat? Je chyba v mém počítači? A jak teda otevřu obrázek? Nijak mně to nejde. (ani přes otevřít, ani přes přetáhnutí z průzkumníku souborů) Mám Win11. Díky za rady.

Odpovědi
Pepa25

Na všechno prostě nejsou ikony 🙂
V menu Soubor je volba Otevřít – otevře obrázek ze souboru na nové plátno nebo Importováno na plátno – Ze souboru, kde vloží obrázek na aktivní plátno.

Matěj54

Díky, mně šlo jenom o to, že před 14 dni ta ikona tam ještě byla.