Rosie5

Proč mě ignoruje???

Poslední dobou mi začal psát jeden kluk ze školy…že se mu libim atd. Psal mi každý den hned jak jsem byla online…Ale teď mě nějak začal ignorovat..je online ale nepíše mi. A tak jsem mu napsala a vypadalo to, že moc nadšený nebyl. Ani neposlal smajlíka a to on vždycky…tak co v něm přeskočilo a proč mě ignoruje? Bolí to…co mám dělat? Zeptat se ho co mu je?
Doplňuji:
Doplňuji: Tak mi jeho kamarád napsal, že se ho vyptával na nás atd. On cítil nátlak a asi jsem se mu nějak zhnusila :( Zkaženej den…

Nejlepší odpověď
klumprt

Protože mu někdo poradil, že lehký nezájem u děvčat dobře zabírá. A zdá se že fakt 🙂

Další odpovědi
Houslovyklic

Myslím, že záleží na tom, cos mu na to odpovídala Ty. Pokud jsi reagovala nezájmem, nebrala jsi ho vážně nebo ses tomu, co Ti psal, jenom smála, asi se nemůžeš divit, že už se přestal snažit a radši Tě ignoruje.
Pokud jsi s ním nějak normálně komunikovala a myslíš si, že Ti bude umět upřímně odpovědět, můžeš zkusit se ho zeptat.
A mimochodem, ve škole Tě neignoruje? Tak se s ním zkus potkat a normálně bavit tam, ne? Pokud ho pozdravíš a na něco se ho třeba zeptáš, asi to těžko může ignorovat… 😉

…Ale musím přiznat, že na mě působí spíš jako jeden z těch kluků, co se prostě takhle baví, když nemají co dělat, a nemyslí to moc vážně…

JájsemRaibek

Tak já ti smajlíka pošlu, abys neměla zkaženej den ju? :)
a ne jednoho
:) :) :) :) :)
Doplňuji:
A tento bude jistě ještě lepší:
o(°-°)o
a je jen pro tebe

Falls

Začal se chovat jinak, protože všechno se pořád mění i lidské pocity a nálady.

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=_u1_Hf6gLHY

anonym

Zkus mu napsat ty a dozvíš se, kde je pravda.
Doplňuji:
S tím nic neuděláš,asi tě nechtěl,jiný vysvětlení nemám…
najdeš si jinýho

anonym

Nejspíš byh přijmul fakt,že je tojenom jeho spontánní přelud a,že ještě neexistuje,protože neumí být sám sebou – na nějaké emociální vampýry není nikdo zvědavý a dětinské stratégy už vůbec ne.