Avatar uživatele
Rosie5

Proč mě ignoruje???

Poslední dobou mi začal psát jeden kluk ze školy…že se mu libim atd. Psal mi každý den hned jak jsem byla online…Ale teď mě nějak začal ignorovat..je online ale nepíše mi. A tak jsem mu napsala a vypadalo to, že moc nadšený nebyl. Ani neposlal smajlíka a to on vždycky…tak co v něm přeskočilo a proč mě ignoruje? Bolí to…co mám dělat? Zeptat se ho co mu je?
Doplňuji:
Doplňuji: Tak mi jeho kamarád napsal, že se ho vyptával na nás atd. On cítil nátlak a asi jsem se mu nějak zhnusila :( Zkaženej den…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gagaga před 3358 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
klumprt

Protože mu někdo poradil, že lehký nezájem u děvčat dobře zabírá. A zdá se že fakt 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Houslovyklic

Myslím, že záleží na tom, cos mu na to odpovídala Ty. Pokud jsi reagovala nezájmem, nebrala jsi ho vážně nebo ses tomu, co Ti psal, jenom smála, asi se nemůžeš divit, že už se přestal snažit a radši Tě ignoruje.
Pokud jsi s ním nějak normálně komunikovala a myslíš si, že Ti bude umět upřímně odpovědět, můžeš zkusit se ho zeptat.
A mimochodem, ve škole Tě neignoruje? Tak se s ním zkus potkat a normálně bavit tam, ne? Pokud ho pozdravíš a na něco se ho třeba zeptáš, asi to těžko může ignorovat… 😉

…Ale musím přiznat, že na mě působí spíš jako jeden z těch kluků, co se prostě takhle baví, když nemají co dělat, a nemyslí to moc vážně…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
JájsemRaibek

Tak já ti smajlíka pošlu, abys neměla zkaženej den ju? :)
a ne jednoho
:) :) :) :) :)
Doplňuji:
A tento bude jistě ještě lepší:
o(°-°)o
a je jen pro tebe

Upravil/a: JájsemRaibek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Falls

Začal se chovat jinak, protože všechno se pořád mění i lidské pocity a nálady.

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=_u1_Hf6gLHY

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zkus mu napsat ty a dozvíš se, kde je pravda.
Doplňuji:
S tím nic neuděláš,asi tě nechtěl,jiný vysvětlení nemám…
najdeš si jinýho

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nejspíš byh přijmul fakt,že je tojenom jeho spontánní přelud a,že ještě neexistuje,protože neumí být sám sebou – na nějaké emociální vampýry není nikdo zvědavý a dětinské stratégy už vůbec ne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek