Skyu

Proč má tolik lidí stejná sluchátka?

Je něco dobrého na sluchátkách od značky Koss, že je má tolik lidí? Připadají mi jako největší šunty a přesto je stále vídám na spoustě uších.

Nejlepší odpověď
Věštibull

Protože i lidé se rodí sériově, ikdyž každý z nás je originál

Další odpovědi
elkon

Můžeš se jich zeptat a máš to z „první ruky“.

Mravenec

V životě jsem takový krámy na nikom neviděl. Já používám Airpods.

Dochy

Snad měli mít na svou dobu alespoň trochu dobrý zvuk a zároveň u nich KOSS tuším měl doživotní kompletní záruku – pokud se nepletu, tak oproti troskám a nějakému relativně směšnému „administrativnímu“ poplatku snad 200 kč sluchátka bez keců měnili.

Nedávej nominaci dokud nedostaneš opravdu slušnou odpověď.