adamvosvrda1

Proč lidé koukají na zprávy, když nakonec stejně tvrdí, že jsou tam kraviny?

Určitě to znáte, kdo by nekoukal na večerní zprávy na Nově nebo Primě… Znám mnoho lidí, kteří si stěžují, že jsou tam jen kecy a zbytečné reportáže, ale stejně na ně nepřestanou koukat.

Nejlepší odpověď
redy

No právě, co když tam bude něco zajímavého, náááhodou 🙂

Další odpovědi
marci1

Asi mají pocit, že by o něco přišli. Třeba že se potkají dva sousedé druhý den před barákem a soused začne: „Viděls to ..... včera ve zprávách?“ A ten druhý „chudák“ o ničem nebude vědět. 🙂

mosoj

Abych se něco dozvěděl, což nemění nic na tom , že tam jsou kraviny.

talka

Mně stačí, že mi chodí denně na i-net troje noviny – pouze názvy – a otevřu si jen to,co mě asi může zajímat. Když se někdy dívám na TV zprávy, slyším – a vidím – co už znám.

led

Niekedy informáciu získate práve tam, kde ju zamlčia. Je dobré sledovať správy z viacerých médií, na internete to vôbec nie je problém a hlavne nesledovať len jednu stranu, ale aj tú druhú.
Príklad ak počujem, čítam, nejakú informáciu (hlavne v prípade politiky a ekonómii) prezriem si aj iné dostupné informácie z iných zdrojov (najlepšie takých, ktoré sú v opozícii voči tomu predošlému)

anonym

snažím se z těch kravin pochytit něco, co není kravina. sem také lezu i když si myslím, že je to ztracený čas za krávoviny, ale co kdyby náhodou

postcd

také na ně dívají protože tam občas bývá něco zajímavého a také protože v tv není zrovna nic lepšího a zrovna nemají chuť dělat něco jiného v tu večerní hodinu.