Proč letadla najednou létají tak nízko? Jsou to letadla nákladní, dopravní i vojenská?

Konkrétně jde o lokalitu okolo Turnova tj. Liberecký kraj, dost daleko na to aby to bylo kvůli údržbě hlavní runway na Ruzyni

Nejlepší odpověď
chudst

Nemam nejmensi tuseni, ale neodklidili z nejakeho duvodu vyssi vzdusny koridor kvuli jinym letadlum, jez byla odklonena z nejakeho duvodu a ktere cestuji dale?

Další odpovědi
lexx

Synku ! Nelítej moc rychle a moc vysoko. Říkala mamka pilotovi.