DeDee93

Proč kocour pořád mňouká ?

Zdravím, s přítelkyní jsem si před vánoci pořídili kocourka. Teď mu bude 5 měsíců. Posledních pár dní strašně mňouká. I když má jídlo a čisté wc. Koupili jsme mu kšíry a chodíme s ním ven. Hrajeme si s ním. Mazlime ho. Takze by mu podle mě nemělo nic chybět. Pár koček už jsem měla a žádná todlen nedělala. Muzete mi poradit proč mňouká nebo co s tím dělat? Dekuji :)

Nejlepší odpověď
UltraFan

Důvodů muže být více. Mrkni na tento odkaz 🙂

Zdroj: http://www.ha­nazertova.cz/bud-uz-konecne-zticha/

Další odpovědi
mosoj

Já bejt zavřenej jako kocour, tak budu přímo řvát.

Emefej

Leze na něj puberta.

Danina65

Mým životem prošlo x kocourů a koček, a jednoho jsme se museli vzdát.Jak píšeš, měl všechno a on nemňoukal, on řval.Ne jako bolestí, ale jako silné mňoukání

jamar28

To vypadá, že začíná být pěkně nadržený.

terry

Záleží na tom JAK mňouká. Také kdy a jak často.
Může ho něco bolet nebo jen chce společnost.
Důvodu může být víc.

pucipuci

Málo informací, ce je to za rasu, odkud ho máte…Domácí kočeny dospívají dříve,pomůže jedině kastrace. Jinak se zeptat chovatelky, pokud je z chovné stanice. Ale nejspíše ta puberta.