Angi-Shy

Je možné, že kocour po kastraci začne napadat psa, který byl kastrován přibližně ve stejné době?

Před asi měsícem a půl prarodiče nechali vykastrovat kocoura na chalupě. Ve stejné době máma v praze vykastrovala našeho psa. Oba kocour i pes se navzájem respektovali už 3 roky, ale najednou, když jsme se psem po kastraci přijeli na chalupu, kocour, jako by nic a najednou po něm vyjede, syčí a snaží se psa škrábnout. Přitom ale, když na zahradu přijde cizí kocour, náš kocour na něj jen syčí (zrovna ted se cizí kocour objevil!) a mnouká na něj a nic víc. Na psa si ale dovolí víc. Je to tím že psa najednou jinak cítí?

Odpovědi
ReHu

To by asi byla velká náhoda. Do souvislosti bych to nedávala.
Myslím, že se mu hormony za chvíli srovnají.