LucyOnTheSky

Proč kamarádovi nepřišla holka dvakrát na rande?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Možná ji to nevyšlo nebo se stydí či bojí říct, že o něj nestojí.

Další odpovědi
iceT

Kdyby to nevyšlo jednou-to pochopím.Dvakrát?To už ne.Spíš si myslím,že dívka nemá zájem a nechce to říct narovinu,proto si domluví rande a doufá,že když nepřijde,tak tomu kamarádovi to dojde,že s ním nikam jít
nechce.
Nebo si z něj takříkajíc dělá srandu,i takové něěkteré holky jsou,bohužel.

Mucillinka

To si myslím, že je úplně jasné, pokud netrpí ztrátou paměti..Nemá zájem podle mě, ale je mladá a hloupá na to, aby se k věci vyjádřila, kolik jí je 14?15? No myslím, že nemá zájem a neumí dannou situaci kloudně vyřešit..Takto se nic nevyřeší..

Ady

Nechce jít s tebou na rande, ale neumí říct ne tak ti na to kejvne a pak to zruší, že jí do toho něco přišlo.
Taky jsem to dřív dělala, než sem se naučila říkat né !