škubánek

Proč jsou ve východoafrických národních parcích časté střety mezi pytláky a strážci národních parků? děkuji

Nejlepší odpověď
www

Přemýšlení tě bolí? Nepovídej že až tak a zkus to, určitě na přijdeš sama! 😉

Další odpovědi
Ella

řekla bych ,že to není jen na východě Afriky – pytláci loví zvířata kvůli kožešině, slony a nosorožce kvůli klům, zastřelí je, uříznou co potřebují a nechají zvíře většinou v bolestech trpět, jen aby slonovinu a kožešiny prodali na černém trhu…

Sůwa

Škubánek – to je už desátá otázka týkající se Austrálie. Co kdybys teď pro změnu trochu zagooglila, nebo pohledala v literatuře. Tady za tebe ten úkol nevypracují.

Drap

Je to stejné , jako když u nás policie honí zloděje . Proč asi ?
Jední hájí zákon, druzí jej porušují.