Shady

Proč jsou na netu kočky populárnější než psi?

Nejlepší odpověď
arygnoc

pretože kočky majú osobnosť – na rozdiel od podlízavých psov.

Další odpovědi
Sůwa

Sice to tak nevidím, ale my milovníci koček jsme sice méně nápadní ve svém okolí, tady se ale s chutí projevujeme a komunikujeme 🙂

Drap

Každý preferuje něco jiného. Jak jsi přišel na to, že kočky jsou populárnější.

rorajs

protože si každý myslí že kočky nenadělají tolik nepořádku než psi a u lidí jsou oblíbenější já osobně si myslím že psi jsou lepší než kočky ( každý ma jiný názor )

atena11

protoze kocky byvaji mazlivejsi a zároven maji i nejake city( kdyz se na tebe kocka nastve tak si to musis u ni vyzehlit ale psi ty ti vetsinou odpusti)

Děda Louda

Protože na netu se zrcadlí obraz skutečnosti.

Reezo

Já osobně nemám rád psi, protože nikdy nevíš jestli tě nekousnou, jestli nejsou nebezpečný. Navíc mi vadí nesnesitelný zápach psů a jejich hygiena. Vemte si, jak je pes nebezpečnej pro dítě třeba, kolikrát usmrtili dítě nebo člověka atd… Navíc spousta lidí se chová nezotpovědně a ani nevychovají toho psa. Pak je to časovaná bomba ten pes. Kočky jsou lepší v tom, že nejsou tak náročné na výchovu a o udržování.

weronika

asi se lidem na fotkách více líbí- díky jejich kožíšku :3
Doplňuji:
arygnok – né všichni psi jsi jsou podlízaví- pořiď si shiba-inu a rozhodně poznáš, že ta neudělá nic zadarno- pokud ji nebudeš „týrat“ od malička (myslím drezůrovat),. nebo jakékoli původní nevyšlechtěné psí plemeno. A pak říkej, že jsou psi podlízaví ;)
samozřejmně tady nemluvím o yorkšírech a dalších malích gaučácích..