Hufnágl

Proč jsou na dopravních značkách pro stanovení výše rychlosti uvedená „lichá čísla“?

Proč jsou na dopravních značkách o rychlosti uvedená „lichá čísla“?

Nejlepší odpověď
quizzi

To jako jste nikdy neviděl 40, 60, 80? Já tedy viděl.

Další odpovědi
Drap

A co třeba 20, 40, 60, 80,0100.....?

Edison

a ještě 120 tu nikdo nezmínil. Ale objevují se i 5, 15 i 25. Ty bývají v areálech.

anonym

Jsou i sudá, například ,,20".

Dochy

běžně vídám i „sudá“. Ale nepamatuju se, že bych někde viděl 90 a 130 s vyjímkou tabule u hranic…

cukrar

Protože neznáte jiná čísla, které vidí ostatní řidiči.

anonym

Jako myslet si, že 30, 50, 70, 90, 110 a 130 jsou lichá čísla… Jasně, člověk může mít slabej den, v případě některejch uživatelů slabou dekádu. Ale když už si to myslej všichni…

Emefej

Hloupý dotaz.

Edison

Astaroth, a jak jsi přišel na to, že si to někdo myslí? Sis asi nevšiml, že to je v uvozovkách… Proč asi…