Proč jsou muži tolik nadržení?

Tahle otázka mi vrtá hlavou už hodně dlouhou dobu. Hodně o tom přemýšlím, ale ještě jsem nepřišla na rozumné vysvětlení. Příde mi, že hodně klukům nezáleží ani tolik na tom, jak se holka chová, nebo jaké má vlastnosti, ale že je pro ně nedůležitější sex. Zajímal by mě Váš názor.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jelikož mezi ty věčně nadržené nepatřím, tak to ale z toho, co vidím všude okolo, musím jenom potvrdit. Nejenže mají větší sexuální apetenci (touhu) danou od přírody (prostě proto, abychom tady nevyhynuli), ale zároveň je tomu tak proto, že ženy to tak podvědomě chtějí. Navenek totiž tvrdí, jak touží po romanticích s citlivou duší atd., ale stejně nakonec hledají "kance"; romantik s křehkou duší pro ně vlastně nemá cenu, protože mu podvědomě připisují sexuální slabost. Takže co potom těm chlapům zbejvá, že ano...

Další odpovědi:

Zlatý

Zjednodušeně řečeno to bude asi mozkovým centrem, které ovládá lidské sexuální pudy. U žen má velikost cca lískového oříšku, u mužů je pak velké jako vlašský ořech. Mladý a zdravý muž by měl na sex myslet zhruba každých dvacet minut! Častá otázka žen "myslíš prosím také na něco jiného" jde tedy v podstatě proti přírodě.

Souvisí to,přesněji vyplývá to z genomu.
Tedy-jak jsme-obecně "naprogramováni." Existu-
jí tzv. základní instinkty. Jako první je pud
sebezáchovy,druhý je vrozená snaha o "zachová-
ní druhu.V letech cca 16-25 let je nejvyšší zá-
ruka,že gen. informace bude předána nezkreslena. Tak nás to učili.

Tak se oblíkej do tepláků,nemaluj se nemyj se a brzo se budeš ptát PROČ NEJSOU !

Asi že mame ptaka a když se nevyprazdnim tak mě pořad stoji.Když budeš smrdět tak tě nikdo nebude píchat.Poznal jsem spoustu žen a byly tak nadržené že jsem rád že jsem to vydržel.Tak běž dělat jeptišku a pipinu si zašij.Ja bych bez píchaní nevydržel a ženský taky bez toho nemůžou byt.Takovy řečičky až po svadbě se nenosí.Když nebude pichat před svadbou tak ani po svadbě.Chce to jinou ženskou

Pokročilý

Protože je to normální.
Je mi 20 let a to znamená, že jsem sexuálně navrcholu a je to k nesnesení. Ono to taky není vždycky příjemné být permannetně nadržený, když se má člověk soustředit na důležitou písemku a místo aby se okysličoval mozek, tak...
No zkrátka není snadné býti mužem.

Zdroj: infant.blog.cz

Bronzový

Měla by ses přejmenovat,protože jsi mi sebrala nick.

Pokročilý

myslim si to same souhlasim svami jenajen sexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Bronzový

Nemyslím si, že by všechny muže zajímal jenom sex. Kluky možná. Zvlášť v pubertě. Ale muže zajímají i jiné věci. Sex taky, ale neřekla bych, že je to pro ně priorita. Sice na začátku vztahu bývá vždycky sex bezvadnej, ale postupem času se všechno ustálí na hlubokém přátelství a lásce. A když se narodí děti, tak je opravdu hodně věcí důležitějších než je SEX. Kolikrát na to člověk nemá ani chuť, ani čas a už vůbec ne energii. A to i muži.

Pokročilý

Muži opravdu myslí na sex.Zatím jsem nepoznala muže,který by nechtěl sex,když chodí se ženou.Já zase přemýšlím nad tím jestli muž na vozíčku může mít sex.ale nikoho jsem se na to neptala.Dále si myslím,že i platonická láska může být super,sex není přece všechno,co třeba faráři a dalajlámové,ti nemůžou mít sex.

Zlatý

nechci mluvit za všechny muže ale u většiny to tak je.dokonce můj kámoš se mi svěřil že na to myslí každých 10 minut

Stříbrný

Ale,ale, milé dámy to je voda na váš...,já si myslím,že i ženy jsou nadržené.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.