afro.minerva

Proč jsou lidi, kteří dvojsmyslnými otázkami a odpověďmi na člověka vlastně útočí?

Proč jsou lidi, kteří dvojsmyslnými otázkami a odpověďmi na člověka vlastně útočí? Proč to radši neřeknou přímo, že určitého člověka nesnáší?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nemusí to být jen nesnášenlivost, ale snaha zviditelnit se. Může to být i jen recese. Může to být i jen momentální nápad.
Když se někdo zeptá co si má stáhnout když má nový počítač, je to jednoduchá otázka, ale co dalšího se může ještě stahovat? Ano, názor jednoho tady zazněl a myslím, že to útok nebyl. Já při pohledu na otázku taky hned viděl že by to mohly být kalhotky. Nepublikoval jsem to, byl jsem zdrženlivý, ale myslím, že nikdo neútočil.

Další odpovědi
quentos

Vycházejí z povahy většiny (bohužel) lidí – většina je taková, že upřímnost holt neocení. Proto raději zvolí tu cestu dvojsmyslů a pokrytectví, „aby neranili“, i když, jak píšete, to může být kontraproduktivní a vlastně považováno za útok. Co naděláme, svět je holt plný pokrytectví a skryté zášti.

ten který je

Jsou to spíše takoví zbabělci kteří se bojí otevřené výměny názorů.

Michal

Jsou to chudáci a zároveň nevychovaní lidé.Jo a zbabělci,kteří neumí říct cokoli přímo!