martin14

Proč je v některých seriálech přidaný smích, např.:Teorie velkého třesku nebo Jak sem poznal vaši matku?

Nejlepší odpověď
Ewíík

Je to tradiční prvek sitcomů

Další odpovědi
Damiana

Podobná otázka tu byla nedávno. Mé vysvětlení je v odkazu. 🙂

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-dela-smich-lidi-v-sitcomech

bolak

Abys věděl co je vtipné, kde se máš smát, jak asi dlouho a jak moc hlasitě.

Lukasy

Aby to ukazalo jakym blbostem se ´´lidi´´ smějou a ovce se opakovali.
Ja když si uvědomim že v tom serialu ten smich je tak musim se na to podivat až za několik dni abych nato zapomněl abych to tam neslyšel.