Bronzový

Proč je tolik nabídek/REKLAM na půjčky?

Místo aby se nabádalo k šetření a kupovalo se , až když se našetří. (Zase jde o PENÍZE.)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jde především o výdělek a také o to,aby se co nejvíce lidí zadlužilo.Tím pádem lidé přestanou být svým způsobem svobodní, budou snadno poslušní a manipulovatelní.

Další odpovědi:

Zlatý

Bohužel jde o peníze a lidé jsou opravdu nerozumní, nezajímá je z čeho budou půjčku splácet. Hlavně si pořídit věci, dovolenou, vánoční dárky. Pokud nesplácí půjčku, narostou jim úroky, penále a s tím ony "firmy", které nabízejí super výhodné půjčky počítají. Poté nastupuje exekutor a to je už úplně konec ... :-((

Zlatý

Protože poskytování půjček je výnosným podnikáním.

Stříbrný

Denně mi chodí do spamu několik mejlů s nabídkou, vždy dám adresu blokovat a zítra zas další, je to furt dokola.
Nejlepší je, že nabízí 50-250 tisíc a schválně jsem vyplnil žádost a za dvě minuty mi došlo, že mi dají 1500 :D :D :D

Bronzový

Protože ty firmy, co poskytují tyto půjčky chtějí co nejvíc vydělat.

Stříbrný

půjčka, úvěr, leasing, kredit, splátky...toť smrtelné pasti na nerozvážné lidi co mají houno příjem a chtějí všecko hned a doživotní nesplatitelné zadlužení, jenom PRYČ od toho

Stříbrný

Protože je to výhodný "byznys".
Nejvýhodnější je půjčovat zadluženým až předluženým osobám.

Zlatý

No protože to je přece dobrej šolich (byznys).
A to se divíš, nebo co? Že jde zase o peníze. Vždycky jde v byznyse přece o peníze. Jinak by to nebyl byznys.

Zlatý

Půjčování peněz je normální podnikání a reklama je jeho součástí. Lidé chtějí mít věci dřív, než si na ně ušetří a jsou ochotni za to zaplatit vyšší cenu. Do spotřeby tak jde víc zboží a práce, takže se tím podporuje zaměstnanost a hospodářský růst. Dokud budou zákazníci ochotni zaplatit víc, budou podnikatelé, kteří jim to umožní.

Bronzový

lebo ľudia sú

1.chudobní
2.hlúpi
3.chudobní a hlúpi
4.chamtiví
5.gambleri, shopaholici a pod.
6.neexistuje zákon regulujúci reklamy na pôžičky

plus ešte sú tu naozaj zúfalí ľudia, čo sa dostali do finančného hnoja nie vlastnou vinou a drahý štát ich v tom necháva (ak on sám nie je príčinou toho hnoja)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 689
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 211
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.