Pokročilý

Proč je na PC všechno zvětšený?

Zdravím. Už si nevím rady s PC, a tak mi tu snad někdo poradí. Na PC se jen občas vše zvětšilo jako ikony, int. prohlížeč, ale vše, na co jsem klepnul, nebylo normální jako předtím. Tehdy mi pomohl restart a vse bylo v pořadku. Ale ted uz nezabírá vůbec nic. Nastavení velikosti ikon je v pohodě i rozlišeni monitoru. Poradíte mi, co s tím mam dělat?? Díík

Odpovědi:

Zlatý

Pri nastavení monitoru treba pozrieť nielen rozlíšenie, ale aj jednotlivé položky (písmo, ikony, okná a podobne) na karte, skontrolovať nastavenie grafickej karty.
Pri neznámom počítači a použitom hardware sa ťažko na diaľku nastavuje. Najlepšie a najjednoduchšie je zobrať PC do servisu (stačí bedňa), kde to pozrú nastavia, prípadne chybnú kartu vymenia.

Pokročilý

Nastavení grafické karty.
Ikdyž je to jako věštit z křišťálové koule. Nevíme nic. Vůbec nic, kromě toho, že máš všechno moc velké. Zkus napsat někam na Pc poradnu a trochu se rozepsat (HW, SW,...). Třeba zive.cz

Bronzový

system?

Diskuze k otázce

Stříbrný

Dochy

Chtělo by to aspoň fotku. Ty informace které dáváš mám pocit, že si protiřečí (pinejmenším mám alespoň problém uvěřit, že vše sedí tak jak píšeš). Já bych tipoval (pokud vyloučíme záškodníka v podobě kolegy vtipálka, zvídavého dítěte apod) vadný nebo špatně zastrčená konektor či kabel z monitoru a PC pak není schopno zvolit odpovídající rozlišení a přepíná na základ...

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.