Avatar uživatele
majky.prcek

Nevíte prosím vás co dělat když se vám na počítači obrátí obrazovka vzhůru nohama prosím odpovězte rychle

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 4552 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

A pokud sis nic nestáhla tak CTRL+ALT+šipka .
Někdy to funguje, záleží na systému.
A pokud máš ovladače od Nvidie, tak na liště máš zelenou ikonku „NASTAVENI NVIDIA“, na to klikneš pravým tlačítkem, dáš „nastavení otáčení“ a zaškrtneš co potřebuješ.

Jinak nejjednodušší je samozřejmě restartovat PC.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Máte nainstalovaný nějaký joker program.

Buď reset a pokud to nepomůže tak spustit Windows v nouzovém režimu vyhledat soubor msconfig a v kartě Po spuštění najít soubor programu, který obrazovku převrací asi se bude jmenovat joker-rotate, joker-flip či nějak podobně.

Můžeš mi napsat mail na michal.kolesa@seznam.cz a pomůžu ti to na dálku odstranit. Ale bude potřeba tvoje spolupráce, budu potřebovat systémové logy

Taky to může být nějaký vir a jeho odstranění může být složitějšího.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kapka

CTRL+levý Alt+šipky, tím si můžete otáčet obrazovku doleva, doprava, nahoru, dolů, jak chcete.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rtepp

Otočit monitor.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Stáhla jsi ten program,který to dělá,nebo jsi do googla napsala,to co jsi četla!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Já se omlouvám, ale odpověď rtepp mne tak rozesmála, že se mi spravila špatná nálada. Z tohoto důvodu je odpověď pro mne velice důležitá 😁

před 4552 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Ano, byla velice humorná.

před 4552 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Vtipná skoro jako, že žena s menstruací dostane milost. 😁

Mám ráda i vtipné komentáře. Věříte, že to je některé dny jediný důvod od srdce se zasmát?

před 4552 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Já už dneska věřím ledasčemu :)

před 4552 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Jen škoda že už se začínají opakovat nejen otázky, ale i odpovědi…

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pc-obracene
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pri-zapnuti-pc-jsem-mela-obrazovku-vzhuru-nohama-co-delat
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prosim-jak-otocit-foto

před 4552 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Já jsem tu teprve měsíc, tak neznám historii, ale tahle odpověď přišla pro mne jako spása po mizerném dni. Směju se nahlas ještě teď. Nemůže být všechno jen vážné 😁

před 4552 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Tak rada „otočit monitor“ se přímo nabízí a zábavná bude i za rok až ji tu zase někdo navrhne.

před 4552 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Chudák majky.prcek už se ale nikdy nedozví správnou odpověď. Pravděpodobně právě teď, v důsledku toho že rteppova odpověď dostala dva palce, sedí s monitorem otočeným ke zdi, protože v rtepp nedodal podrobnější návod k tomu jakým způsobem má monitor otočit, a čeká až se problém vyřeší.

před 4552 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

😁 😁 😁

před 4552 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

však já ti to přeju :)

před 4552 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek