annas

Proč je ledová čokoláda ledová?

Nejlepší odpověď
BIGFOOT

Asi se cpe do formiček za studena.:)))BIGFOOT

Další odpovědi
iceT

rekla bych,ze kdyz se v puse rozpousti,ma mirne cladivy efekt a asi ma i jiny postup pri vyrobe,jinak me nic jineho nenapada.

tojsemjá

Protože by měla být v chladu v ledničce,jinak se roztéká dřív než jiný druh čokolády.

elektrikář

Čokoláda obsahuje hroznový cukr, můžete si jej kopupit v lekárně a porovnat chuť.Je vhodný pro lehčí vstřebávání pro nemocné malé děti, a rekonvalescenty.

struzzo

To nevím, ale vím, že je výborná, mám ji moc rád už od dětství. Je škoda, že už se dnes tolik neprodává, ale například teď jsem ji našel v letáku obchodu Astur a Qanto za cenu 22 Kč. Zde leták https://www.kim­bino.cz/astur-qanto/aktualni-letak-od-ctvrtka-22-08-2019