devi344

Proč je Eurovision v ČR tak nepopulární?

Jen slušné odpovědi prosím. Podle mě je to úžasná soutěž, která sice nespojuje národy, jak by měla, ale vždycky se je na co dívat.

Odpovědi
Drap

To je věc vkusu.

anonym

dnešní hudební scéna stojí za háčko a spojovat se s jinými národy nemám zájem, tak proto je například pro mě nepopulární

Dismas

Neřekl bych, že je nepopulární, spíš je většině lidí u (I) a to z toho důvodu, že se finále většinou nikdo z ČR neúčastní, tudíž není zvykem se na něho dívat.

xxx3

řekl bych, že je v tom určitá podobnost se sportem. Lidi rádi sledují odvětví, ve kterých se Čechům daří, pak mají dojem, jejich úspěch vnímá celý svět. To se o Eurovizi nedá říct.

marci1

Asi to bude víceméně tak, jak v rozhovoru před soutěží odpověděla Gábina Gunčíková:
„Gabriela Gunčíková: Lidé chtějí vidět, že jejich zástupce je úspěšný. Ať je to hokej, nebo Eurovize. A Česko na tento úspěch stále čeká. Naším největším cílem je dostat se do finále. Už to by pro nás byl velký úspěch.“ 🙂
A byl to úspěch, zpívala krásně, postoupila do finále a stejně Češi „brblali“, že zase nic. ☹
http://escpor­tal.cz/co-prozradila-gabriela-guncikova-v-ceskych-mediich/

ZrzkaRyšavá

Souhlasím s Dismas! Až do letošního ročníku Eurovision se zástupci ČR nikdy nedostali do finále. Myslím, že náš národ byl spíš zklamaný, a ostatní účastníky dalšího ročníku to evidentně demotivovalo. Hodně jsem se divila, když jsem pod videem Gabriely Gunčíkové k písni I Stand viděla komentáře typu: ,,Česko je letos hodně silné, ostatní země by se měly držet na pozoru", anebo ,,Úžasný hlas, Česko letos vidím v první desítce umístěné ve finále".

A ejhle! Skončili jsme předposlední. Nemyslím si, že by Eurovize byla v ČR nepopulární, ale spíše jsme zvyklí na neúspěch, než-li na opak.