M@XeLL

Proč i muži mají bradavky?

Nejlepší odpověď
annas

Na jiném serveru byla stejná otázka.

Proč mají muži bradavky?
Lidský zárodek má totiž v prvních týdnech svého prenatálního vývoje estrogenový základ. Důkazem toho jsou některé ženské znaky na mužském těle např. bradavky a prsní žlázy. Do 6. až 8. týdne se plod vyvíjí jako žena, teprve potom se začne hromadit vyšší dávka testosteronu, který má za následek další vývoj.

Zdroj: http://totalblog­.blog.cz/0610/proc-maji-muzi-bradavky

Další odpovědi
quentos

to už by těch odlišností od žen bylo trochu moc ;{)>

anonym

Bez nich by vypadali divně – ne?

sardoska

V každém muži je prostě kousek ženy 🙂