dmatejek777

Proč existuje zákon schválnosti a jak na něj vyzrát?

Odpovědi
badisko

Haha …tezko .....Murphyho zakon o programovani …ze kazdy program obsahuje jeden jeden chybny radek ..kazdy program jde zkratit o jeden radek ..takze z toho plyne ze kazdy program jde zkratit o jeden radek ktery je chybny …:D

marci1

Vyzrát na něj nelze, ale pokud s ním člověk už dopředu počítá, tak není překvapený a nebo se raduje, že zákon schválnosti zrovna nefunguje. 🙂