Proč Evropská unie vymyslela, že zdravotnické potřeby a věci pro děti nesmějí být v nižší sazbě DPH? Odporuje to logice

Nejlepší odpověď
Drap

. Vysvětlení je prosté. Logika EU je značně odlišná od logiky normálního člověka.

Další odpovědi
anonym

Na takové otázky se dá odpověď kopírovat. Je to všechno o penězích, a potom už je srozumitelnější, proč někde chybí rozum. Myslíte si, že Evropská unie má na něj
patent a neumí hospodařit jako naše vláda? Odněkud přece ti naši hoši šikovní inspiraci brát musí. Teď si ale nejsem jistá, kdo koho vlastně inspiroval. Zdravému rozumu se něco takového příčí. Kdo nás to v tom případě v EU zastupuje?