Michal Kole

Proč Eva Toužimská-Vanda Hybnerová) nabídla Emě na víkend akvapark v seriálu Ulice na TV Nova? První logická otázka je:

„Emo umíš plavat“.

Je blbost se ptát, jestli chceš jít do Akvaparku, když nemusí umět plavat.

Mám analytické a konstrukční myšlení.

Jsem zvyklý když něco programuji nejdřív myslet a pak programovat, abych neprogramoval a pak zjistil, že je to zbytzečné, protoež totéž za ěm udělá operační systém nebo by to bylo v praxi na obtíž.

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Zkus při zadávání dotazů postupovat tak, jak deklaruješ svůj zvyk při programování: nejdřív mysli.

Další odpovědi
anonym

Proč máš takové divné otázky? To mi nedává smysl. Navíc analytické a konstrukční myšlení prostě nemáš. Radil bych ti vzít sekeru a sousedům sekat dřevo, to ti zmírní ty sociálně patologické jevy. ;)

Rocker

Nejspíš předpokládá,že Ema plavat umí,jako každý normální dítě.U nás ve škole chodí děti na plavání ve 3.třídě.Navíc v aquaparku bývá i vířivka,brou­zdaliště a tobogány,takže si tam užijou i neplavci.

Bedy

Kdybys měl analytické a konstrukční myšlení, tak nezakládáš takové dotazy, jaké zakládáš.

Ty si asi o sobě myslíš hodně věcí. Bohužel oprak je pravdou.

Michal Kole

Rockere, Eva chodí do 1. třídy a plavečáky jsou tuším od 2 ročníku.

Bedy

Plavečáky jsme měli od první třídy, ale vím, že i některé školky chodí.