JájsemRaibek

Proč děti nemají rády mlékovou polévku?

Přitom je určitě zdravá, když jim to vaří. Měli jste jako děti tuto polévku rádi?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Bleeeeeeeeeeeee to byl hnus a jak v tom ještě plaval květák, fuj eště teď když si vzpomenu, zvedá se mi kufr:-((( Bleeeeeeee

Další odpovědi
anonym

Já jako malé děcko jsem ji miloval i s nudličkama,ale ted ji dávno už nejím.
Mléko mi nedělá dobře.
Moje malá vnučka jí totálně odmítá.

gecco

Přežít se na tom dá – ale je to pěknej hnus…
😉
Ne – neměl jsem ji rád – a nemám ji rád…

pusinka50

Nne, nesnášela jsem ji, nechutnala mi a ani synovi jsem ji nevařila, ani případným vnoučatům ji vařit nebudu. Tfuuuuj tajbl ☹

talka

Mám ji ráda pořád; a všechna mléčná jídla.
Doplňuji:
Na mléčné/zdravé stravě jsem vyrostla (měli jsme za války 7 koz) a jsem stále zdráva.

Nevíteto?

Protože jim nechutná 🙂
Já si nepamatuju, že bych někdy takovou polívku měla k jídlu.