GM

Proč černoši, kteří jsou tak hrdí na barvu své kůže a před kterými máme poklekat, si často odbarvují vlasy na blond nebo

nosí blonďaté paruky? Zrovna tak cikáni.

Odpovědi
Filip84

Vlastně jediný, kdo se tím, kdy, „zabýval“, byli nacisté. Četl jsem to v nějaké „vědecké“ práci na vzdelavaci-institut.info (alespoň myslím, že tak ty stránky byly, ono je to přes deset roků). Dnes je doména na prodej za $699.00, a „národně vzdělávací institut s.r.o.“ v likvidaci.

Což je na jednu stranu dobře, na druhou stranu je škoda, že – podobně jako např. stalinisti, nebo Společnost Československo – Korejského přátelství Pektusan – nemají možnost se vyjádřit, z psychologického hlediska je to velmi zajímavé čtení.

Ti na to měli i nějakou „studii“, jakože si černé děcko vybere většinou bílou, a blonďatou, panenku. Buď jak buď, stavět se na tom nedá, protože lze silně pochybovat, že takový „výzkum“ vůbec kdy proběhl, a i kdyby, že nebyl tendenční.

Pravděpodobně za tím bude mindrák, nebo odborně, nízké sebevědomí uložené v nevědomí. Jinak by se neměli, pořád, potřebu vymezovat, pořád na něco poukazovat a dožadovat se svých, často illusorních, práv.

Rasismus je nepěkná věc, a je naprosto Wurst, jestli je vůči bílým, černým, Cikánům, nebo kulhavým. To na věci nic nemění.

cappuccino

Chteji se proste odlisovat! Tetovani na nich videt neni, tak se odbarvuji. Mimochodem nejsou to jenom cernosi, asiati to delaji take.

Filip84

Na druhou stranu, baby si dají na hlavu, a do vlasů, všecko. Teda ne všecky, jsou i baby abnormální, co mají v hlavě i něco, ale ten zbytek: klidně!

Nosily ve vlasech vycpané ptáky, modely lodí, i vodotrysk na pumpovací balónek, prostě: krámy. Dnes je, zase, móda barvit si hlavu do rozličných barev: růžové, fialové, zelené, modré, tak pro by Cikánky a černošky neměly „držet krok“, že.