Avatar uživatele
sesednizkola

Proc byla moje otazka smazana?

Znela Co by posta udelala, poslal bych jednomu cloveku na jednu adresu treba sto tsic listovnich zasilek v jeden den? Popis Poslala by vic postaku nebo vypravila specialni auto? Odpoved me zajima. Mazou i za spatnou kategorii? Jaka je tedy toto kategorie? Dekuji.
Doplňuji:
Asi jsem hloupy, ale co na te otazce je zmateneho? Vazne me nic nenapada a rad spoucim, abych se zmatenosti priste vyvaroval a pokladal jen nezmatene otazky. Take otazka neznela co bych zvladl, ale ptal em se jak by nastalou situaci posta resila. Muze poslat zasilku listovni treba sto tisic lidi to je preci jedno, ptam se ciste teoreticky. Treba je tady nekdo kdo da na poste a s necim podobn se uz setkal. Btw. Sto tisic nemyslel jsem konkretni cislo, chtel jsem rict proste hodne moc, tolik, co proste postak neodnese.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? redy, briketka10, zzzlatokopka před 3233 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Někteří když neznají odpověď, tak mažou:-(

Já otázku pochopila, ale nevím co by pošta dělala, asi by záleželo, zda se jedná o malou poštu v „horní/dolní“ nebo třeba velkou v Praze. Myslím si, že by to odvezlo auto co vozí balíky.
Doplňuji:
Pumík jenže i když se otázka vrátí, tak bude na desáte stránce a tam nikdo nečte.
No a pak se divíme, proč tu máme troly:-)

Upravil/a: zzzlatokopka

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Odpovědi.cz

Vaše předchozí otázka byla některým z uživatelů nahlášena (skryta).
Po posouzení administrátorem, který ji shledal v pořádku, byla na server navrácena.

Pokud by byla otázka odstraněna, obdržíte informaci prostřednictvím e-mailu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
JájsemRaibek

Vaše předchozí otázka byla některým z uživatelů nahlášena (skryta).
Po posouzení administrátorem, který ji shledal v pořádku, byla na server navrácena.
Prostě se našel někdo, komu udělalo dobře otázku nahlásit-skrýt. A od adminů to máš potvrzené černé na bílém.
Jinak abych odpověděl, tak by to bylo doručeno zvláštní pochůzkou-tou je třeba i použití auta. 100 tisíc krát 13,–Kč je hodně velký peníz, aby se jim vyplatilo na jednu adresu poslat auto.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Musíš se zeptat admina. Pravdou je, že celá ta otázka byla zmatená. Odpovídal jsem na ni. Odeslat sto tisíc zásilek v jeden den by jsi nezvládla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jestli byla otázka smazána administrátorem,tak přijde oznámení na e-mail,jestli ne,tak otázku smazal někdo jiný,nebo je jen skrytá,je to tak?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Admin je pravděpodobně buď neschopný nebo všeho schopný. Nevím, co je horší.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

setapouch -Nejspíš adminů bude víc,nebo snad myslíte,že je admin non-stop?Vše je možné…

před 3233 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

Vzhledem k tomu, jak se tomu tady věnuje a nevěnuje, tak myslím, že jeden. A je krajně nepravděpodobné, že by se sešla dvě takováto individua.

před 3233 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Teda nevím,nevím někdo to hlídat musí…,ale každopádně se drží ve vlastním zájmu jistých zákonitých zásad,které jsou jím „středem“(mě taky ze,teda ze začátku,dost admini nesnyslně drtili,ale už zatím dobrý).

před 3233 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Třeba dělají 12-ti hodinové směny – den a noc,za ty prachy?

před 3233 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek