Jahoda

Proč byla moje otázka „Jaké jméno pro pejska“ přesunuta do kategorie Ankety a zábava?

Myslím, že to je normální otázka – něco jsem hledala. Hledala jsem jméno. Proč to mám v zábavě? Zřejmě mi něco nedošlo, prosím o vysvětlení.

Děkuji
Doplňuji:
Přesunuli to admini, ale proč? Je to otázka. Neptám se na názory, ne??

Nejlepší odpověď
anonym

nepřesunuli to admíni?,to nevím Jahodo,hodně otázek mi nepříjde jako zábava a přesto je tam admíni přesouvají,my s tím nic nenaděláme,je to jejích rozhodnutí

Další odpovědi
aramah

Nečil se Jahůdko :D I když by se jeden po…