Dr. Darko

Proč by neměla Ukrajina vést jednání v Bělorusku?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Protože to není neutrální půda – z Běloruska létají na Ukrajinu rakety. Jednání o příměří se vždy vedou přes neutrálního zprostředkovatele nebo na neutrální půdě.

Další odpovědi
Drap

Záleží pouze na tom, na kterém místu se obě strany dohodnou.

paul1

Po celé Evropě je kopu jiných míst a vhodnějších a přátelštějších.

Kryšpín

Vídeň je nedaleko

cochee

Evidentně Ukrajina, stejně jako my a asi celá EU, považuje Bělorusy (přinejmenším tedy jejich vládnoucí garnituru) za přizdisráče a proruské řiťolezy.