dust8

Proč bingo nejčastěji hrají důchodci?

Odpovědi
paul1

Je to dobrá relaxace, zábava a procvičuje se při tom mozek.

petrph

Jářku, to klasické bingo, jakožto loterijní hra s diváky se u nás nikdy neujalo. Zkoušela to NOVA, v letech 1994–1996, vypadalo to dost populárně, jenže pak prasklo jak se u toho podvádělo, takže to s ostudou skončili.
https://g.cz/nej­vetsi-podvod-v-historii-televize-porad-bingo-sledovaly-3-miliony-divaku-tydne/

Proč to hrají v zahraničí (v některých státech) někteří důchodci, zase není tak složité, mají (třeba v těch domovech důchodců) spoustu volného času a takhle se společně zabaví..