Nechápavé

Problémy s kočkou – poradíte?

Naše kočka je naučená na kočičí záchod,ale teď se počůráva do peřin,prádla apod.
2× jde na zachudek,1× do perin..
Proc to dela??

Dříve to nedělala

Nejlepší odpověď
redy

Třeba chce víc pozornosti.Ale to musí bejt smradu co? ☹

Další odpovědi
MrnousakCZE

Nemáte v domě/bytě další kočku? to začala až ted? předtim normálně záchod? Nějaká změna? nový prádlo? nový peřiny? má čistej záchod? zajděte k veterináři případně

arygnoc

možností je niekoľko:

  • je chorá (navštíviť lekára – u chorôb to platí u človeka i zvierat)
  • nastala nejaká zmena a >značenie< je forma protestu – mačku si musíte uzmieriť alebo uviesť zmeny do pôvodného stavu – a to platí i pre nového člena domácnosti s pod.
  • venujte sa jej.

😉

Zaibatsu

neni to nekastrovanej kocour?