problem z vypnutí PC

zdravym mam problém z vypnutí PC pokaždý kdyš dám vypnout PC počítač se vypíná ale v tom okamžiku kdy se má vypnou se restartuje muže mě někdo poradit děkuji předem

Nejlepší odpověď
mosoj

Ať se Vám někdo znalý mrkne na nastavení SETUPU. Sám ( sama) to nezvládnete.

Další odpovědi
-

nejdrive bych eliminoval hardwarovou chybu – tj. reinstaloval pc. pokud by se to nevyresilo, tak bude chyba v hardwaru. zkusil bych nastavit bios na default hodnoty a spustit hardwarove testy.
nemenil jste posledni dobou pameti? zdroj?
zkuste to projet i antivirem a antispywarem.

Chico

Co máte za OS. Mám dojem že ve win 2000 si v comboboxu mužete vybrat co chcete udělat a systém si tuto možnost pamatuje, myslim také že se to dá i schovat, takže si toho nemusíte všimnout a tím pádem nedáváte vypnout, ale restartovat. Jestli máte jiný systém tak tento typ nabýdky pro vypnutí bude takový, když máte účty pod správou serveru. Zkontrolujte si to tedy.

Průběh vypnutí je stejný jako průběh restartování, až do té doby než dojde k vypnutí:)

fortin

Tohle může způsobovat zvuková karta. – Hardwarová chyba. Zkusit ji vytáhnout, poté zap. počítač a vypnout. Tohle se mě stalo také.