rady74

Při vypnutí počítače stále svítí kontrolka napájení.Co s tím?Mám Toshiba satellite.

Doplňuji:
Počítač vypnu klasickým způsobem,tzn.za­klapnu víko a vytáhnu šnůru a stejně to pořád svítí.Mám notebook Toshiba satellite L750/755.Ještě zkusím to nechat vybít,ale stejně si myslím,že až to bude zase nabitý,bude to svítit dál.Nebude tam spíš problém v kabelech nebo něco?

Nejlepší odpověď
Funna

Klasický způsob NENÍ zaklapnout víko počítače…pokud sis ty nenastavil přímo, že se při zavření má vypnout (z „výroby“ to takhle nastavené není ani náhodou), standardně se takto jen uspí…klasické vypnutí je buď vypnutí přes start, nebo zmáčknutí tlačítka…a v manuálu je napsané: Pokud však přepnete počítač
do režimu spánku, tento indikátor bude blikat žlutě-přibližně jednu sekundu bude svítit a dvě sekundy bude zhasnut…

Další odpovědi
cochee

A je to určitě vypnutí, nejde pouze o uvedení do režimu spánku?

mosoj

Počítače nebo notebooku ? Pokud počítače, nech ji klidně svítit nebo ji utni mechanickým vypínačem na zadní straně skříně počítače. U notebooku zase zavři víko.
Doplňuji:
Pak to vypadá na závadu nebo nefunkčnost mechanického spínače, který by se měl ovládat zavřením víka.

badisko

vypni ho ze site … :D a pockej si..s az jednoho krasneho dne das notebook ..uspat na disk a ten rapl …ze ti do 10 minut zase automaticky zapne …:D
toshiha satelitte je dost siroky pojem …je to A10 nebo co..?

anonym

Kontrolka napájení svítí proto, že je připojená nabíječka…
😉
Pokud „vytahuješ šňůru“, vytáhni ji i z notesu! – není dobré nechávat připojenou nabíječku, pokud není zapojena do sítě.

kablik

mám asi stejný NB, pokud ho vypínáš víkem, pak zůstává v pohotovostním stavu, chrápe, zdroj nevypínám, protože se ti vybíjí baterka,vypínání tímto způsobem naznačuje, že se k němu často vracíš,klasické vypínání je vypínání myší, je to v pravém rohu dole přes NASTAVENÍ (W8), abys nemusel neustále lomcovat se sítovou šňůrou, pořiď si prodlužku s vypínačem, pokud NB nosíš sebou do školy pak je to o něčem jiném…

quentos

„svítí kontrolka napájení“… jestli to není tím, že se u toho sám napájíte :{))>